İşinizi İnternette Büyütün

İŞİNİ BİR ADIM ÖTEYE TAŞIMAK İÇİN web siteNİ KUR VE GELİŞTİR.

İhtiyacınız olan benzersiz yeni nesil web site tasarım ve geliştirme hizmeti sunuyoruz.

Markanızın dijital dünyadaki varlığını oluşturmanızda modern ve işlevsel web sitesi ile sizi bir adım önde geçiriyoruz. Marka hikayenizi birlikte yazıyoruz.

Siz işinizi yapın web siteniz 7/24 ziyaretçi kabul etsin.

İŞ AKIŞIMIZ

1

PLANLAMA

İşe başlarken sizi ve markanızı tanımak bizim için çok önemlidir. Bireysel/kurumsal hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı gözden geçirmek için buluşuruz.

2

TASARIM

 Burada önemli olan konu markanızı en iyi tasarımı nasıl yaparız.   Ekip olarak bir araya gelir, yaratıcılığın sınırlarını zorlar ve size özel tasarımlar üretiriz.

3

HIZLI TESLİM

 Hiç zaman kaybetmeden projeye başlıyor ve verdiğimiz süre zarfının yanına bile yaklaşmadan projelerinizi eksiksiz ve hatasız bir şekilde tamamlıyoruz.

Neden Dijitalnew

haritalara kayıt

Tasarımını yaptığımız işletmelerin google haritalarda yer almasını, görüntülenmesini sağlıyoruz.Logo ve isminizle Google maps harita kaydınzı yaparak aramalarda ön plana çıkıyorsunuz. Yorum alın, yıldız alın. Ön plana çıkın. Adres Tarif etmekten kurtulun.

7/24 Destek

Hizmet/Projenizi bitirdikten sonra ortadan kaybolmayacağımızı taahhüt ediyoruz. Değişim ve güncellemeler konusunda size yardımcı olmaya devam edeceğiz. Tasarımını yaptığımız internet sitelerine kesintisiz 1 yıl boyunca ücretsiz teknik destek sağlıyoruz.

etkili Pazarlama

Etkili bir pazarlama için performansı yüksek hızlı bir  siteniz olması gerekiyor. Güncel, fonksiyonel ve bilgilendirici web sitenizle daha çok satış yapın. Sizin için baştan tasarlıyoruz. Taklit etmiyoruz.

SEOUyumlu İçerik

Tasarımını üstlendiğimiz internet sitelerinde Temel SEO çalışması gerçekleştiriyoruz. Sektörünüze özgü anahtar kelimeler ile  Google sıralamanIzı yükseltiyoruz.

UX & UI

Tasarımda yer alacak detayların, nerede, ne zaman ve nasıl yer alacağına ilişkin konularla, kullanıcı etkileşimini kurgularız. Web sitesi ziyaretçilerinin site de daha fazla zaman geçirmesi için gerekli dikkat çekici tasarımla birlikte,  CTA ‘ları da etkili bir şekilde kullanırız. 

web sitesi Güvenliği-ssl

Web güvenliği, ağların ve bilgisayar sistemlerinin yazılım, donanım veya verilerin zarar görmesinden veya çalınmasından korunması anlamına gelir. Tasarım hizmeti sunduğumuz müşterilere ücretsiz SSL Güvenlik Sertifikası (1Yıl) sağlıyoruz.

Aklınızdakini uygulamaya geçirme zamanı. Şimdi muhteşem ürün ve fikirlerinizi hedef kitlenizle buluşturun ve daha çok satış yapın.

SİZ hAYAL EDİN

BİZ TASARLAYALIM

SİZİN İŞİNİZ

Bizim Görevimiz

Size en iyi hizmet vermek için sürekli kendimizi geliştiriyor ve  modern ,işlevsel ve dikkat çekici web siteleri tasarlıyoruz. Potansiyel müşterilerinize ulaşmanız rakiplerinizden bir adım önde olmanız için web siteniz dikkat çekici ve güncel olması oldukça önemlidir. 10 yılla aşkındır elde ettiğimiz deneyim ve uzman ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sumak görevimizdir. Web tasarım için en doğru yerdesiniz.

Bazı Referans Sitelerimizi İnceleyin

İşinizi İnternette Büyütün

Bizimle bir projeye başlamak ister misin?

Harekete geçip kendine , işletmene yatırım yaptığın için seni tebrik ederim. Senin için en iyisini yapacağımızdan Şüphen olmasın. Seninle buluşmak için sabırsızlanıyoruz. Şimdi formu doldur ve başlayalım.

Unutma dün de yarın demiştin. Evet bu senin suçun değil, aklındaki projeleri ve işleri erteleyen sadece sen değilsin.  Her gün binlerce insan, bugün yapması gereken işi yarına bıraktığı için binlerce dolar para ve zaman kaybediyor. Sen de binlerce insanın arasına katılmayı mı seçeceksin? Bir  işe başlamanın en iyi zamanı dündü dün geçti;  o zaman bugündür. 

Hoş Geldiniz