Google reklamları ile satışlarınızı arttırın.

Uzman ekibimiz size yardımcı olmak için burada!

Google Ads ile işinizi büyütün

Şimdi Ücretsiz Danış

Bir Google Ads uzmanıyla özel reklam planı oluşturun.

Google Ads'i kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak için, 2500 TL harcadığınızda size ücretsiz reklam kredisi olarak 2500 TL de biz vereceğiz.

Bir Google Ads uzmanıyla özel reklam planı oluşturun.

Kullanıcılar sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında görünün

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir.

İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.

Sizin için değerli sonuçlar elde edin

Google arama motorunda sizin sunduğunuz ürün veya hizmetleri arayan kullanıcılar web sitenize kolayca ulaşsın. Sadece sitenize giren ve sizi arayan kullanıcılar için ödeme yapın.

google, search engine, browser-76517.jpg

WEB SİTESİNE ZİYARETÇİ ÇEKİN

Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlarla online satışlarınızı, rezervasyonlarınızı veya posta listenizi büyütün.

phone, old woman, woman-4986359.jpg

TELEFONLA DAHA FAZLA ARAMA ALIN

Telefon numaranızı ön plana çıkaran reklamlar ve ara düğmesi sayesinde daha çok müşterinin sizi aramasını sağlayın.

store, shop, storefront-832188.jpg

İŞLETMENİZE ZİYARETLERİ ARTIRIN

Kullanıcıların işletmenizi haritada bulmasına yardımcı olan işletme reklamlarıyla sizi daha fazla müşterinin ziyaret etmesini sağlayın.

İşletmenize uygun bir bütçe belirleyin

Google Ads ile reklam bütçenizin kontrolü sizin elinizde. Aylık bütçe sınırı belirlediğinizde Google Ads’in bu sınırı aşmayacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca, harcamanızı dilediğiniz zaman duraklatabilir ve düzenleyebilirsiniz.

dijitalnew Ajans

Doğru müşterileri bulmak için bizimle ile çalışın

Google Ads ile daha fazla müşteri edinin

İnternetteki müşterilerinize ulaşırken sonuç ve dönüşüm odaklı hesap kurulumu ve makine öğrenmesi ile reklam maliyetlerinizi düşürün.

 

 

Ölçülebilir, Güvenilir Ve Esnek

Google Adwords, reklamlarınızın kaç kişinin farkettiğini ve web sitesnizi ziyaret etmek için tıklayanların ya da sizi arayanların yüzdesini gösterir. İzleme araçları sayesinde reklamlarınızın doğrudan sonucu olarak web sitenizde gerçekleşen satış miktarını da görebilirsiniz.

Aklınızdaki Sorulara Cevaplar

Exhibit your accordion section with the box-shadow rounded style

Google Ads (önceki adları Google AdWords ve Google AdWords Express) işletmelerin Google Arama, YouTube ve diğer web sitelerinde ürün ve hizmetlerini tanıtmak için kullandıkları dijital reklamcılık çözümüdür. Google Ads, reklamverenlerin reklamları için telefon aramalarını veya web sitesi ziyaretlerini artırmak gibi belirli hedefler seçmesine de imkan sağlar. Google Ads hesabıyla reklamverenler bütçelerini ve hedeflemelerini özelleştirebilir, reklamlarını istedikleri zaman başlatabilir veya durdurabilir.Adwords, Google’ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir. Google’ın gelirinin yaklaşık olarak %94’lük kısmını oluşturmaktadır. Dijital reklam platformları arasında hedef kitle ve ağ erişimi olarak en büyük dijital reklam platformudur.

Google Ads, kullanıcılar internette sizin sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında reklamınızı gösterir. Akıllı teknolojiden faydalanarak Google Ads reklamlarınızın potansiyel müşterilerin karşısına işlem yapmaya hazır oldukları anda çıkarılmasına yardımcı olur.

 1. Hedefinizi belirleyerek başlayabilirsiniz. Örneğin, web sitenize daha çok ziyaretçi çekmek veya işletmenizin daha çok aranmasını sağlamak gibi.
 2. Ardından reklamınızın gösterilmesini istediğiniz coğrafi alanı seçebilirsiniz. İşletmenizin çevresinde küçük bir alan veya şehirler, bölgeler ya da ülkeler gibi daha geniş bir alan olabilir.
 3. Son olarak reklamınızı oluşturup aylık bütçe sınırınızı belirlersiniz.

Reklamınız onaylandıktan sonra hedeflediğiniz alandaki kullanıcılar sizinkine benzer bir ürün veya hizmet aradığında reklam görüntülenir. Yalnızca kullanıcı reklamınızla etkileşim kurduğunda ödeme yaparsınız. Örneğin reklamınızı tıkladığında veya işletmenizi aradığında.

 1. Televizyon, Gazete vb. reklam araçları gibi yüksek bütçe gerektirmez.
 2. Ürün ve hizmetinizle ilgilenen kişilere reklamlarınız gösterilir.
 3. Gelişmiş hedefleme yöntemleri ile yaş, cinsiyet, ülke ve bölge gibi kısıtlamalar getirerek, hedef kitlenizi rahatlıkla belirleyebilirsiniz.
 4. Ölçülebilir ve esnektir. Kolayca detaylı raporlara ulaşabilirsiniz

TBM (Tıklama Başına Maliyet) veya TBÖ (Tıklama Başına Ödeme) bir reklam için yalnızca reklama tıklandığında ödeme yaptığınız modeldir.

Diğer reklamcılık modellerinin arasında şunlar bulunur:

 • Gösterim Başına Maliyet: Bu modelde reklamınızın gösterim sayısına (tıklanma sayısı değil) göre ödeme yaparsınız.
 • Etkileşim Başına Maliyet: Bu modelde kullanıcı önceden tanımlanmış bir etkileşimi (video reklamınızı izlemek gibi) gerçekleştirdiğinde ödeme yaparsınız.
 1. Arama Ağı Reklamları (Search Ads)
 2. Görüntülü Reklam Seçenekli Arama Ağı (SNDS)
 3. Görüntülü Reklam Ağı (GDN)
 4. Görüntülü ReMarketing – Yeniden Pazarlama Reklamları
 5. Gmail Reklamları (GSP)
 6. Ürün Listeleme Reklamları
 7. YouTube Reklamları

Reklam çeşitleri bunlardır. Her işletme sattığı ürün, hizmet ve hedef kitlesine göre reklam verme mecrasını belirler. İşletmenizi analiz ettikten sonra size en uygun reklam çeşidini birlikte belirleriz.

Google Ads’de üç temel reklam türü vardır:

 • Arama Ağı kampanyaları – Genelde metin biçiminde olan bu reklamlar kullanıcılar sizinkine benzer bir ürün veya hizmet aradığında Google Arama sonuçları sayfasında gösterilir.
 • Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları – Genelde görsel biçiminde olan bu reklamlar müşterilerinizin ziyaret ettiği web sitelerinde veya uygulamalarda gösterilir.
 • Video kampanyaları – Genelde 6 veya 15 saniyelik videolardan oluşan bu reklamlar YouTube içeriği oynatılmadan önce veya oynatılırken gösterilir.

Alışveriş kampanyaları, Uygulama kampanyası ve daha fazla gelişmiş kampanya türleriyle ilgili

Google Ads maliyetinizi bütçe ayarlarınız belirler. Google Ads hemen hemen her bütçeyle çalışabilir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızla etkileşim kurduğunda ücretlendirilirsiniz. Örneğin web sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi aramak için reklamınızı tıkladığında. Google Ads’de minimum harcama koşulu yoktur. Sözleşme süresi koşulu da yoktur, reklamlarınızı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Tıklama veya aramanın maliyeti birkaç faktöre göre değişebilir. Buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz

Hoş Geldiniz