Saniyede
Arama Yapılıyor

Müşteriniz sizi kaç saniyede buluyor? Potansiyel müşterilerinizin web sitenizi bulmasını sağlayan en büyük trafik kaynağı arama motorlarıdır.
Yüksek trafik ve daha fazla potansiyel müşteri için yapabileceğiniz en önemli yatırımlardan birisi arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmasıdır. Dünyanın en kalabalık caddesinde  bir dükkan açtığınızı düşünelim en güzel dekorasyonu yapmışsınız, raf dizaynları mükemmel ürünler de harika ama dükkan kapalı duruyor.  Kimse içerisini görmüyor bir işe yarar mı sizce? İnternet sitesi de böyledir. En güzel web sitesi de kursanız, en pahalı yazılımı da alsanız insanlar ziyaret etmese bir satış yapamasınız. Potansiyel müşterilerinize haber vermeniz lazım. Buda çeşitli reklam araçları ile oluyor bunlardan biriside seo çalışmasıdır.şimdi bize mail attın birlikte yol haritası çizelim. bilgi@dijitalnew.com

 

Ücretsiz SEO Puanınızı Öğrenin

SEO Nedir?SEO “arama motoru optimizasyonu” anlamına gelir. Bu, arama motorlarındaki “ücretsiz”, “organik”, “editoryal” veya “doğal” arama sonuçlarından trafik alma işlemidir.SEO çalışmasını inceleyecek olursak, isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına, belli başlı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve sitelerin aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz.

Organik trafik, internet sitenize arama motorları üzerinden reklam olmadan, doğal yollar ile gelen ziyaretçilere verilen isimdir.

On Page (Site İçi) ve Off Page (Site Dışı) olmak üzere iki şekilde yapılır. On Page SEO: Web sitesindeki bütün sayfaların optimize edilerek arama motorları ve kullanıcılar için kullanışlı bir hale getirilmesidir. Off Page SEO: Referanslar, sosyal medya çalışmaları, tavsiyeler ile sitenizin hem kullanıcı hem de bot’lar için bilinirliği artıran çalışmalardır.SEO optimizasyonu için sürekli olarak güncel bir web siteniz olmalıdır. Her arama motorunun farklı bir yazılımı vardır ancak bütün arama motorlarında ilk sıralarda çıkmak için önemli bir faktördür. SEO optimizasyonu, anahtar kelime veya kelime öbeklerine uygun olarak yapılmalıdır. Ayrıca arama motorlarına göre de uygun web siteler yapmaya özen gösteriniz. Özgün ve kolay anlaşılabilir içerikler yayımlamalısınız.

SEO’ya uygun düzenlenmiş bir web sitesi, diğer sitelerin arasından sıyrılarak arama sonuçlarında görünürlüğünü, buna bağlı olarak trafiğini artıracaktır. SEO çalışması daha doğal ve kalıcı bir çözüm olduğundan site sahipleri tarafından tercih edilmektedir.Bir şirketin yaşam döngüsünü sürdürebilmesi ve büyümesi için gerekli olan temel ihtiyacı pazarlamadır. SEO aynı şekilde bir şirketin pazarlama yatırımıdır. İnternetin her kesime bu kadar nüfus ettiği dönemde, internette var olabilmek ve yüksek kitlelere erişerek, yeni müşteriler kazanmak isterseniz, Google’da var olabilmeniz gerekmektedir. Bunun içinde alanında uzman bir SEO ajansı ile çalışmalara hemen başlayabilirsiniz.

  • Seo çalışmaları ile daha az maliyetle daha fazla potansiyel müşteriye erişim imkanı yakalarsınız.
  • Reklamlarınızın durduğu saatlerde bile arama yapan kişiler şirket web sitenize ulaşabilirler.
  • Marka bilinirliğiniz artar.
  • Daha fazla göz önünde olursunuz.
  • Ziyaretçi sayınız ve Ticaret hacminiz artar.

.

Bana sorabilirsin.
Şimdi hızlı bilgi al.
Merhaba, detaylı bilgi alabilir miyim?