Previous
Next

ÜRÜNLER

Şirketlerinize özel broşür ve el ilanlarının basımını yapmaktayız. El ilanı ve broşür baskı boyutlarında en çok tercih edilen A5 el ilanıdır. Fakat bunun dışında A4, A3, A6 ve 10×21 el ilanı boyutları da bulunmaktadır. Kaliteli hizmet veren bir iş yeri profili oluşturmanız, müşterilerinizi memnun etmeniz için broşür baskı imalatı yapmaktayız.

a4 brüşür, afiş.matbaaucuz kartvizirt

Firmanın, sunulan ürün ve hizmetlerin tanıtımı için en yaygın olarak kullanılan pazarlama araçlarından biri olan broşür, firmanın hedef kitlesiyle ilk kez iletişime geçmesini sağlayan matbaa ürünüdür.

En yaygın kullanılan boyut A5 ve A4 ölçüsüdür. 90-130-150-170 vb. gramaj türleri vardır. istenilen ölçü ve gramajda yapılabilir.

İpli Karton Çanta Modelleri Kullanım yerlerine göre dizayn edilmiş birçok farklı modele sahip olan karton çantalar arasında özel üretim olanlar da mevcuttur. Alışverişte en çok kullanılan karton çanta modeli olan ipli karton çanta birçok mağaza ve satış merkezleri tarafından müşterilere verilmek üzere kullanılmaktadır. Bir karton çanta ile müşteriniz gönüllü marka elçiniz olmaktadır.

Standart bir ölçü yoktur. Her sektör ve kullanım alanına göre farklılık göstermektedir. Sizin isteğinize ve ihtiyacınıza göre özel tasarım ve ebatta üretmekteyiz.

Tüm ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediklerinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan katalog baskı, hem kendinizi net bir şekilde anlatma, kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür hem de müşterinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri kısa ve öz bir biçimde sunar.İsterseniz baskılı isteraseniiz e katalog şeklinde tasarım yapmaktayız.

Sunum dosyası adıyla da bilinen cepli dosyalar, kurumsal firmaların tekliflerin ya da sunumlarını ilettikleri dosya türüdür. Teklif, kartvizit, katalog ya da broşür vb. tanıtım araçlarını aynı anda müşteriye sunduğu için büyük kolaylık sağlarlar.İyi bir reklam ve tanıtım aracıdır.

Maliye ile anlaşmalı matbaa olarak evraklarınızı talebinize göre sürekli form yada cilt olarak üretebilmekteyiz.Hızlı güvenilir fatura basımı Zamanında ve doğru bir şekilde fatura bastırmak, kaliteli ve ihtiyacınıza uygun formatta faturalara sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Tasarım üzerinde marka, logo, iletişim bilgileri vb. bulunduğu için dikkat çekici ve akılda kalıcılığı sağlayarak postalarınızı gönderebilirsiniz.

Torba zarf. Diplomat zarf ,Fotoğraf Zarfları ,Baskısız Zarf  , Özel zarflar

Etiket her türlü iş kolunda herhangi bir işin çalışır hale gelmesi için gerekli olan uyarı, fiyat gibi etmenlerin bulundurulduğu yer. Ürünler için önemli uyarı ve biligilerin yer aldığı metaryeldir. Birçok çeşidi vardır. Bunlar: Vellum etiket, termal etiketsilvermat etiket, pp şeffaf etiket, pp opak etiket, kuşe etiketeko termal etiketçift katlı etiket vb. olarak söyleyebiliriz

Bu mutlu gününüzde sevincinize ortak olarak en güzel tasarımı ve ekonomik fiyatlarla davetiye baskısı  ve E-Davetiye yapmaktayız.

Ofisleriniz ve iş yerleriniz için oldukça kullanışlı ve ihtiyaç duyulabilecek bloknotlar isteğinize göre üzerine firmanıza özel baskı tasarımı yapılır. Bloknot gibi küçük detaylara önem vererek işletmenizin reklamını yapabilirsiniz. Gelen müşterilerinize baskılı bloknot vererek onların ilgisini çekmiş ve onları etkilemiş olursunuz.

Sunulan hizmetleri ön plana çıkararak başarılı ve profesyonel bir algı oluşturan kartvizitler, günlük hayatta en çok tercih edilen pazarlama araçlarının başında gelir. Markanıza ait ilk izlenimi sundukları ve firmanızın kimliğini yansıttıkları için son derece önemlidir ve bu sebeple profesyonel, dikkat çekici ve hatırlanabilir olması gerekir

Kartvizit, günlük hayatta en çok ilgi gören pazarlama aracıdır.En sık Kullanılan Kartvizit  Çeşitleri:350 gr . çift yön selefonlu. 700 gr kabartma laklı sıvamalı kartvizit,isteğe bağlı özel ölçü ve özellliklerde de baskı yapılır.

Standart kartvizit sayısı en az 1000 adettir. Daha ekonomik olduğu için 1000 adet öneriyoruz .Ama istediğiniz sayıda ve özelikte basılabilir.

Bana sorabilirsin.
Şimdi hızlı bilgi al.
Merhaba, detaylı bilgi alabilir miyim?