matbaa&baskı

Matbaa&Baskı Hizmeti

a4 brüşür, afiş.matbaaucuz kartvizirt

Matbaa ve Baskı çağımızın en önemli teknolojilerinden birisidir. Günlük hayatımızda en sık olarak karşılaşacağımız bir teknolojidir. 

DijitalNew Ajans&Matbaa, uzun yıllar boyunca sektörde hizmet vermektedir. Sektörde sadece hızlı olmak yada sadece köklü bir kurum olmanız yeterli değildir. Bu sebeple hem tecrübeli hem hızlı hem de sektörde firmanın yer edinmesi gerekmektedir. Eğer bu şartlardan herhangi biri gerçekleşmezse firmayla olan diyaloğunuz da firma değil siz zarar görmektesiniz. Bu yüzden mutlak suretle iyi bir firmayla çalışmalısınız. 

Sorun Değil Hizmet Üretiyoruz 

Dijitalnew ajans&matbaa sadece üretilmek isteneni değil, olması gereken üretimi yapmaktadır. Örneğin, bir karton çanta,etiket vs.  sadece müşterinin istekleri doğrultusunda değil ürünün daha kaliteli ve daha kullanışlı hale getirilmesi amacıyla farklı fikirler sunarak aynı zamanda o projede çözüm ortağı olmaktadır. Çevreye duyarlı firmamız, ürettiği karton poşetleri çevreyi düşünerek üretmektedir. 

MATBAA İŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ GARAFİK TASARIM HİZMETİ

Katalog, Broşür, Insert, Etiket, Sticker Etiket, Kumaş Baskı, Kutu, Ambalaj, Afiş, Poster, Kartvizit, Zarf, Antetli Kağıt, Bloknot, Sürekli Form, Cepli Dosya, Klasör, Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik, Davetiye Ajanda, Lazer Kaşe, Dijital Baskı İşlerinizde hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Ürünleriniz baskıya girmeden önce, sizlerle koordineli hareket eder, ürünün baskıdan önceki ve baskı sırasındaki durumu hakkında müşterilerimizi bilgilendiririz. Baskıyı gerçekleştirmeden önce daima onay alırız. Sonuç olarak kaliteli ürünleri müşterilerimize sunarız. https://www.dijitalnew.com/matbaareklam/

Author

muhittin

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bana sorabilirsin.
Şimdi hızlı bilgi al.
Merhaba, detaylı bilgi alabilir miyim?