Evet bu reklam yöntemi ile sizde hedef kitlenize ulaşabilir ve google nin ilk sayfasında çıkabilirsiniz.

Google Adwords Etkili Reklam Yönetimi

Dijitalnew, bir bütün olarak başarınıza odaklanan lider bir adworsd reklam ajansıdır . İster dönüşümleri, ister web sitenize gelen trafiği veya her ikisini artırmak isteyin, adwords reklam yönetim hizmetlerimiz hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Hedef anahtar kelime listelerinizde ince ayar yaparak, harcadığınız her kuruş karşılığında elde ettiğiniz patlamayı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacağız.Hedef anahtar kelime listelerinizde ince ayar yaparak, harcadığınız her kuruş karşılığında elde ettiğiniz patlamayı en üst düzeye çıkarmanıza yardım

01
01
Ölçülebilir, güvenilir ve esnek

Google Adwords, reklamlarınızın kaç kişinin farkettiğini ve web sitesnizi ziyaret etmek için tıklayanların ya da sizi arayanların yüzdesini gösterir. İzleme araçları sayesinde reklamlarınızın doğrudan sonucu olarak web sitenizde gerçekleşen satış miktarını da görebilirsiniz.

02
02
Durdurun ,başlatın ve test edin

Google adwords reklamlarınızı Durdurun başlatın test edin. Ücretsiz olarak istediğiniz zaman reklamlarınızda ince ayarlar yapabilirsiniz. Yeni arama terimleri deneyebilir kampanyanızı duraklatabilir yediden başlatabilirsiniz.

03
03
1 milyondan fazla işletme google adworsten yararlanıyor.

Adwords reklamları , ilgili kullanıcıları web sitenize çekmek için tercih edilen önemli platformlardan biridir. Adwords, Google’da her gün yapılan milyonlarca aramadan yararlanmanıza olanak sağlarken aynı zamanda marka veya işletmeniz için çeşitli kampanya ve reklamlar oluşturarak, sizi Google’da alakalı arama sonuçlarında üst sıralarda gösterir.

04
04
Adwords reklam biçimleri nelerdir?

• Arama Ağı Reklamları (Search Ads) • Görüntülü Reklam Seçenekli Arama Ağı (SNDS) • Görüntülü Reklam Ağı (GDN) • Gmail Reklamları (GSP) • Ürün Listeleme Reklamları • YouTube Reklamları

 1. Televizyon, Gazete vb. reklam araçları gibi yüksek bütçe gerektirmez.
 2. Ürün ve hizmetinizle ilgilenen kişilere reklamlarınız gösterilir.
 3. Gelişmiş hedefleme yöntemleri ile yaş, cinsiyet, ülke ve bölge gibi kısıtlamalar getirerek, hedef kitlenizi rahatlıkla belirleyebilirsiniz.
 4. Ölçülebilir ve esnektir. Kolayca detaylı raporlara ulaşabilirsiniz
 1. Arama Ağı Reklamları (Search Ads)
 2. Görüntülü Reklam Seçenekli Arama Ağı (SNDS)
 3. Görüntülü Reklam Ağı (GDN)
 4. Görüntülü ReMarketing – Yeniden Pazarlama Reklamları
 5. Gmail Reklamları (GSP)
 6. Ürün Listeleme Reklamları
 7. YouTube Reklamları

Adwords, Google’ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir. Google’ın gelirinin yaklaşık olarak %94’lük kısmını oluşturmaktadır. Dijital reklam platformları arasında hedef kitle ve ağ erişimi olarak en büyük dijital reklam platformudur.

Bana sorabilirsin.
Şimdi hızlı bilgi al.
Merhaba, detaylı bilgi alabilir miyim?